Smart Hydration & Productivity Gift Bundle
Category: Home Outdoor and Lifestyle Accessories
Price: From $43.25 to $45.49
Unwrap unparalleled sophistication. The Executive Office Essentials Gift Pack is the ultimate expression of professional taste, meticulously curated for impact. Each component,
| Product No | OISHNFMJ036 |
| Setup Fee(V code) | $50.00 |
| Decoration Method | Screen printed |
| Color: | Black |
| Decoration Area | 2" W x 1" H |
| Product Size | 13" L x 9 7/8" W x 3" H |
| Decoration Location | center |
| Packing Method | 1pc/bag |
| Units per Carton: | 12 units per carton;34.9 lbs./ctn |
| Production Lead Time: | 12 working days |
| Carton Dimensions: | 14" X 19" X 19" |
Pricing(C/R Price Code)
| Quantity | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (5C Price) | $45.49 | $44.46 | $44.07 | $43.61 | $43.25 |