Trek-Form Crossbody: Ventilated & Convertible Adventure Satchel
Category: Crossbody Sling and Hip Packs
Price: From $30.78 to $49.25
Your ultimate carry-all solution has arrived. Discover the perfect balance of style and substance with our water-resistant satchel. Designed for the discerning user, its polyester build offers exceptional durability and easy maintenance
| Product No | OISHNFMJ026 |
| Setup Fee(V code) | $60.00 |
| Decoration Method | Heat transfer |
| Color: | Dark Red,Mustard Yellow,Black |
| Decoration Area | 2" W x 2" H |
| Product Size | 7 1/8" W x 11 4/5" H x 4" D |
| Decoration Location | front |
| Packing Method | 1pc/bag |
| Units per Carton: | 40 units per carton;28.9 lbs./ctn |
| Production Lead Time: | 18 working days |
| Carton Dimensions: | 24" X 21" X 26" |
Pricing(C/R Price Code)
| Quantity | 40 | 200 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (5C Price) | $49.25 | $43.26 | $39.6 | $32.59 | $30.78 |