The Compartment Gym Duffel: Water-Resistant with Shoe & Bottle Pockets
Category: Duffels Gym and Weekend Bags
Price: From $18.57 to $25.5
Tired of chaotic, smelly gym bags? Your search ends here. The Fitness Training Duffel introduces a new standard of order and hygiene for active individuals. Its standout feature is the dedicated airflow compartment that
| Product No | OISHNFMJ025 |
| Setup Fee(V code) | $50.00 |
| Decoration Method | Screen printed |
| Color: | Blue |
| Decoration Area | 2" W x 2" H |
| Product Size | 18 3/4" W x 11 3/4" H x 9 3/4" D |
| Decoration Location | front |
| Packing Method | 1pc/bag |
| Units per Carton: | 50 units per carton;51.9 lbs./ctn |
| Production Lead Time: | 12 working days |
| Carton Dimensions: | 23" X 20" X 19" |
Pricing(C/R Price Code)
| Quantity | 100 | 300 | 500 | 1000 | 3000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (5C Price) | $25.5 | $24.62 | $24.3 | $23.97 | $18.57 |